Haber Detayı
07 Ocak 2018 - Pazar 19:24
 
ALTINORDU GEBZE’DE FUTBOL OKULU AÇIYOR
A milli takımda 3 genç milli takımlarda 38 oyuncusu bulunan Altınordu Futbol Kulübü Gebze’de futbol okulu açıyor.
 
 
 
Spor Haberi


A milli takımda 3 genç milli takımlarda 38 oyuncusu bulunan Altınordu Futbol Kulübü Gebze’de futbol okulu açıyor.  Gençlere yaptığı sıra dışı yatırımla Türk futbolunun akışını değiştiren, yatırımının tamamını ülke gençlerine yaparak bu alanda fark yaratan Altınordu Futbol Kulübü geniş çaplı çalışmalarına 1 milyona yakın nüfusu olan Gebze’yi de ekledi. 

İYİ BİREY İYİ VATANDAŞ İYİ FUTBOLCU 

Altınordu Futbol Okulları bünyesinde çalışmaların Şubat ayının ortasına doğru başlayacağını duyuran Altınordu Gebze Futbol Okulu Sorumlusu Güven Çağlayan ‘Çalışmalarımız Cumartesi ve Pazar günleri olacak.  6-16 yaş arası futbolcu adaylarımız futbol okulumuza kayıt yaptırabilir. Altınordu Futbol Kulübünün belirlediği modern çalışma metotlarıyla birlikte; iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcular yetiştirmek misyonumuz olacak.

GELECEK BİZİM 

Onları hem eğitip, hem eğlendireceğiz. Umarım aralarından doğal yetenekli, karakterli oyuncuları Altınorduspor A Takımımızda ve Türk futbolunda iyi noktalarda görürüz. Altınorduspor altyapıya büyük önem veren bir kulüp, biz de Gebze ayağında bu çalışmaların içinde yer alacağız. Detaylı bilgi için 0532 061 1941 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: ALTINORDU, GEBZE’DE, FUTBOL, OKULU, AÇIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı