Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 17:11
 
Altınlas'tan Ekonomi Mücadelesi Sürüyor
Bölgemizin önde gelen kuruluşlarından Altınlas Oto, İnşaat Mühendisleri Odası gebze Şubesi üyeleri ile lastik alımları ve tüm servis hizmetleri için anlaşma yaptı.
Ekonomi Haberi
Altınlas'tan Ekonomi Mücadelesi Sürüyor

Yapılan anlaşma çerçevesinde İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Şube Temsilciliği üyeleri Altınlas Oto'dan alacakları lastik alımları ve servis ücretlerini yüzde 15 indirimli olarak sağlayacaklar. Oda üyeleri lastik alımlarında Bridgestone ve Lassa gibi dünya markalarına indirimli bir şekilde sahip olurken Rot-Balans, Far ayarı, klima gazı dolumu, Jant uygulamaları, Akü Satış ve Şarj Dolum Hizmetinden de anlaşma kapsamında yararlanacaklar. Üyeler ayrıca yazlık ve kışlık lastikleri için Lastik Oteli hizmeti de alabilecekler. Araçlar ilerledikleri güzergahlar da yaşayacakları sorunlarla ilgili yol yardım hizmeti de yine bu anlaşma kapsamında olacak. Yine lastik alımlarında rot ayarı ve nitrojen gazına ücretsiz sahip olabilecekler.

ELİMİZİ TAŞIN ALTINA SOKMALIYDIK

Gebze ve bölgede üç şubesi ile hizmet veren Altınlas Oto Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Altıntaş ve İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Şube Başkanı Ahmet Kadı ile birlikte  indirim sözleşmesi imzaladı. Yapılan anlaşmanın ardından bir açıklama yapan Altınlas Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Altıntaş, "Kuruluşumuz zaman zaman toplumsal ve kurumsal hizmetler veren çalışanlara çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Ülkemizin yaşadığı ekonomi savaşında bizim de bu mücadeleye duyarsız kalmamız mümkün değildi. Bu çerçevede oda üyelerinin araçlarında onların bütçelerini zorlamayacak, lastik alımlarında ve çeşitli hizmetlerde yarar sağlayabilecekleri bir anlaşmaya imza attık. Bu işbirliği sayesinde ekonominin istenilen düzeye çıkması adına elimizi taşın altına koymak istedik. Çorbada bir tuzumuzun olması gerek şahsım gerekse şirketimiz olarak bizleri de mutlu edecektir." dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altınlas'tan, Ekonomi, Mücadelesi, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı