Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 17:27
 
Altıntaş ailesinden eğitime katkı
Gebze Haberi
Altıntaş ailesinden eğitime katkı

Eğitime 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Kocaeli Valiliği ve hayırsever Muzaffer Altıntaş arasında gerçekleştirilen Gebze’de daha önce hayırsever Muzaffer Altıntaş tarafından yaptırılarak hibe edilen 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası yapımına ait Protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi. Valilik Makamında gerçekleşen imza törenine;  Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, hayırsever Muzaffer Altıntaş ile ailesi katıldı.

 EĞİTİME KATKI SUNANLARA TEŞEKKÜR EDERİZ

Vali Aksoy’un yapmış olduğu konuşmada, “ Muzaffer bey daha öncede bir anaokulu ve 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu yaptırmıştı. Okulun ek derslik ihtiyacı ortaya çıkınca 8 derslikli daha bir okulu yanına yapmak üzere protokol imza töreninde bir aradayız. Eğitime katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Muzaffer bey daha önce eğitime katkı yapmış, bugünde bir yenisini ekleyerek eğitime yaptığı katkılara devam ediyor. Burada yetişecek olan gençlerin daha güzel bir eğitim almasını sağlamış olacağız.

İSMİNİZ YAŞAYACAK

Okul ayakta kaldıkça isminiz burada sürekli anılacak ve takdir edilecek. Bu anlamda Muzaffer Altıntaş Bey ve ailesine teşekkür ediyorum. Allah hayır yapmayı herkese nasip etsin ” diyen Vali Aksoy, protokolün ilimize ve eğitim sistemimize hayırlı olmasını diledi.  Konuşmaların ardından Vali Aksoy ve protokol üyeleri, hayırlı olsun dilekleriyle23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası yapımına ait Protokolü imzalayarak, günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altıntaş, ailesinden, eğitime, katkı,
Yorumlar
Haber Yazılımı