Haber Detayı
05 Şubat 2018 - Pazartesi 11:49
 
Ankara'ya Gitmedi
Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk’ün Parti Meclisi Adayı olduğu ve partinin en önemli iç seçimi olan kurultayın yapıldığı Ankara’da, mahalle yöneticileri bile Törk’e destek olmak üzere Başkent’in yolunu tuttu. Partinin eski ve yeni döneminde görev almış, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, ilçe yöneticileri İlçe Başkanı Törk için cumartesi gece yarısı ve Pazar sabaha karşı yollara düşmesine karşılık İlçe Kadın Kolları Başkanı Altun Tayanç Ankara’ya gitmeyi tercih etmedi.
 
 
 
Darıca Haberi


488 kişinin aday olduğu PM seçimlerinde tüm adayların organları kongrenin yapıldığı Ankara Spor Salonu’nda adeta basmadık yer bırakmadı. Perşembe günü başlayan kulis çalışmalarında 488 adayın gençlik ve kadın kolları, ilçe yöneticileri diğer kurultay delegeleri üzerinde yoğun bir çalışma performansı ortaya koydu. Adaylar arasında yer alan Darıca CHP İlçe Başkanı Yakup Törk için bir çok ilin eski CHP’li Belediye Başkanları, il ve ilçe yöneticileri de efor sergiledi. Ancak kendi ilçesinin kadın kolları başkanı Altun Tayanç’ın bırakın belirli bir performans sergilemesini  kadın kolları başkanlığını yaptığı partisinin genel başkanlık seçimi ve ilçe başkanının PM adayı olduğu Ankara’da bulunma girişiminde dahi bulunmadı.

NURCAN ÇAĞLAR YALNIZ BIRAKMADI

Darıca CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Altun Tayanç’ın gitmediği CHP 36. Olağan Kurultay’ı ve PM Seçimlerinde bir önceki dönem Darıca CHP Kadın Kolları Başkanı Nurcan Çağlar partisini ve ilçe başkanını Ankara’da yalnız bırakmadı. Çağlar, Törk için açılan stantta, tribünlerde ve kulislerde çalıştı.

 

 

Diğer PM Adaylarının kadın kolları yaptıkları çalışmalarla dikkat çekti

 

Destekleri adaylarının şansını artırmak için çeşitli kareograf yapan kadınların performansı alkışlandı.

 

Darıca Eski CHP Kadın Kolları Başkanı Nurcan Çağlar ve İlçe Yöneticileri Törk'ü Ankara'da yalnız bırakmadı.

 

Darıca CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aydın Işık, Perşembe gününden itibaren Başkent'te büyük performans sergiledi.

 

Darıca CHP'nin mahalle başkanlarından, ilçe başkanlarına kadar Tayanç dışında herkes Törk'e destek vermek üzere Ankara Spor Salonu'nda ki yerini aldı.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Ankara'ya, Gitmedi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı