Haber Detayı
30 Ocak 2017 - Pazartesi 12:40
 
ARIKAN: “VARLIĞINIZ BİZE GÜÇ KATIYOR”
Darıca Haberi
ARIKAN: “VARLIĞINIZ BİZE GÜÇ KATIYOR”

 

Darıca Bir Umut Engelliler Derneği’ne ziyaretler devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nermin Tol, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Şubesi Daire Müdürü Mehmet Köse, Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, Meclis Üyesi Gülcan Külahlı ve Kocaeli Hemşeri Dernekleri Fedarasyonu Başkanı Zeki Gündüz ve yönetimi Darıca Bir Umut Engelliler Derneğini ziyaret etti.  Ziyarette dernek çalışmaları ve faaliyetleri konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Ziyarette konuşan Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, “Kimse unutmasın ki hepimiz birer potansiyel engelli adayıyız. Engelli kardeşlerimizi ve çocuklarımızı yaşama adapte etmek ve topluma kazandırmak hepimizin ortak sorumluluğudur. Bu sebeple elimizden geldiğince sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Asla yalnız değilsiniz bizler her daim sizlerin yanındayız.”dedi.

Arıkan ise, “Derneğimize gelerek bizleri ziyaret eden ve bizlerle istişare edip derneğimiz hakkında bilgi alan değerli protokolümüze çok teşekkür ediyoruz. Yönetimimin ve engelli dostlarımızın yanında olduklarını belirtmeleri bizi oldukça memnun ettirmiştir. Sizlerin bize olan destekleriniz, derneğimizin daha gayretli çalışmasına vesile olmaktadır. Varlığınızla bizlere adeta güç katmaktasınız. Bu vesileyle bir kez daha derneğimize gelerek bizleri ziyaret ettiğiniz için şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARIKAN:, “VARLIĞINIZ, BİZE, GÜÇ, KATIYOR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı