Atatürk Caddesi A4 kapsamında
Haber
28 Aralık 2016 - Çarşamba 17:09
 
Atatürk Caddesi A4 kapsamında
Darıca Atatürk Caddesi’nin güzergah mahalleri olan Kazım Karabekir Mahallesi, Nene Hatun Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Sırasöğütler Mahallesi, Emek Mahallesi’nde ki değişken imar düzenlemeleri gündeme alındı.
Darıca Haberi
Atatürk Caddesi A4 kapsamında

Caddenin giriş ve çıkış noktalarında B+ olan kat imarları cadde ortalamalarında ise A3 olarak farklılık gösteriyordu. Atatürk Caddesi güzergahı etrafında arsaları olan vatandaşlar bu durumla ilgili olarak başta Darıca Belediyesi’ne konuyu taşıdıklarını ancak henüz bir cevap alamadıklarını belirttiler. Ortaya çıkan sorunu bildiklerini ve düzenlenmesi yolunda çalışma başlatacaklarını belirten Darıca Belediyesi İmardan sorumlu yetkililerin konuya ilişkin nasıl bir aşamada oldukları vatandaşlar tarafından meraki ediliyordu.

İLTEKİN "5 BİNLİKLER TAMAM"
Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa İltekin konuya ilişkin gazetemize yaptığı açıklamada, “Atatürk Caddesi üzerinde arsaları olan vatandaşlar bizlere gelerek konunun bir sorun şeklinde olduğunu ifade ettiler. Çözüm için kendilerine çalışma başlattığımız ifade ettik. Yaptığımız çalışmalar sonunda caddenin girişi, çıkışı ortası yani tamamı bir bütünlük için de A4 olarak belirlendi. Bu 5 Binlik aşamasında. Sonuca ulaşma anlamında geldiğimiz noktada yine net bir açıklamayı yapacağız.”dedi.

Adnan Ayvaz

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atatürk, Caddesi, A4, kapsamında,
Yorumlar
Haber Yazılımı