Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 12:45
 
Ayar Geceleri Uyumuyor
24 Haziran seçimlerine 18 gün kala temposunu iyice arttıran AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, çalışmalara 4 koldan devam ediyor.
 
 
 
Gebze Haberi


Gündüzleri seçim koordinasyon merkezinde kurulan ekiplerle esnafları ziyaret eden Ayar, geceleri de kahvehane ve çay ocaklarında vatandaşlarla buluşuyor. Dün gece Mevlana Mahallesi’nde bulunan çay ocakları ve kahvehaneleri ziyaret eden Ayar, buradaki vatandaşların sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerini anlattı.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Seçimlerde partisine destek isteyen Ayar, oy tercihleri ne olursa olsun, vatandaşların sandığa gidip oy kullanmaları gerektiğinin altını çizdi. Vatandaşlar tarafından oldukça sıcak karşılanan Ayar, Gebze olarak 24 Haziran’da sandıkları AK Parti mührüyle şahlandırmalarını istedi. 24 Haziran seçimlerini çok önemsediklerini dile getiren Ayar, “Ülkemiz hem içten hem de dıştan tehlikeler altında. Bu tehlikeleri bertaraf etmemiz için 24 Haziran’da sizlerin desteklerini bekliyoruz. Vakit uyuma vakti değildir. Memleketin refahı ve yavrularımızın yarınları için durmak yok yola devam.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Ayar, Geceleri, Uyumuyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı