AYAR, TEŞKİLATLARI UYARDI
Haber
29 Ekim 2018 - Pazartesi 09:45
 
AYAR, TEŞKİLATLARI UYARDI
AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı, 94. Danışma meclisi toplantısında buluştu. Yerel seçimler ve aday adaylığı süreci öncesi AK Parti Gebze Kritik bir toplantı gerçekleştirdi.
Gebze Haberi
AYAR, TEŞKİLATLARI UYARDI

AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı, 94. Danışma meclisi toplantısında buluştu. Yerel seçimler ve aday adaylığı süreci öncesi AK Parti Gebze Kritik bir toplantı gerçekleştirdi. Kent Meydanı’nda Daraltılmış formatta yapılan toplantıya İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetiminin yanı sıra İl Yöneticileri, Belediye meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, kadın ve Gençlik Kolları da katılım gösterdi. Toplantıda konuşan İlçe Başkanı İrfan Ayar, yerel seçimler öncesi uyarılarda bulundu.

AYAR TEŞKİLATLARI UYARDI

Aday adaylığı sürecinin resmi takvimin açıklanmasıyla başladığına dikkat çeken Ayar, başvuruların ise 5 Kasım’da alınmaya başlayacağını söyledi. Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliği’ni düşünen isimlerin 5 Kasım itibariyle partiye başvurabileceğini vurgulayan Ayar, bu süreçte partiyi yıpratacak tutum ve açıklamalardan uzak durulmasını istedi. Cumhur İttifakı’nın Yerel seçimlerde uygulanmasa da TBMM Çatısı altında devam ettiğine dikkati çeken Ayar, İttifak ruhuna zarar verecek açıklamalarında yapılmaması talimatında bulundu. Genel Merkezin direktifleri doğrultusunda Gebze Teşkilatı’nın seçimlere hazır olduğunu yineleyen Ayar, kapı kapı dolaşarak seçimi kazanmak için çalışacaklarını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYAR,, TEŞKİLATLARI, UYARDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı