İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
SOBA hep tetikte
SOBA hep tetikte
Ne yaptın Çakır
Ne yaptın Çakır
Haber Detayı
04 Mayıs 2015 - Pazartesi 09:57
 
Bakın esnaf Karabacak'a ne dedi?
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Osmangazi mahallesindeki esnafı ziyaret ederek, esnafın istek ve taleplerini dinledi.
Darıca Haberi
Bakın esnaf Karabacak'a ne dedi?

Osmangazi mahallesini ziyaret eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, esnaf ile kent hakkında görüş alışverişinde bulundu. Esnafların sıkıntılarını da dinleyen Başkan Karabacak, sorunların çözülmesi için gerekli talimatları verdi. Görev yaptıkları süre boyunca toplumun her kesiminden farklı insan gruplarıyla bir araya gelerek, Darıca halkının kent yönetimine katılımını sağlamak amacıyla hareket eden Başkan Karabacak, halkın görüşleri doğrultusunda çalışmalara yön verdiklerini ifade etti.

Esnaflara belediye olarak yasal çerçevede her türlü konuda yardımcı olma gayretinde olduklarını ifade eden Başkan Karabacak, vatandaştan gelen esnafla ilgili sıkıntıları da dile getirerek dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu. Başkan Karabacak özellikle esnafı kaldırım işgalleri konusunda uyarırken, Salı Pazarının Aşıroğlu caddesinden taşınmasının ardından caddenin değer kazandığına vurgu yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakın, esnaf, Karabacak'a, ne, dedi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı