Haber Detayı
14 Aralık 2018 - Cuma 17:57
 
"Bakış" GOSB’dan yayınlanacak!
Gebze Haberi

Habertürk TV,’de yayınlanan ve ekonominin nabzını tutan "Bakış" programı 19 Aralık ‘da Gebze’ye konuk oluyor.  Ekonomik gelişmelerin masaya yatırılacağı “Bakış”, GOSB Konferans Salonu'ndan canlı yayınlanacak.

Habertürk TV, "Bakış" isimli ekonomi programının canlı yayınını, 19 Aralık Çarşamba günü saat 13.45'de GOSB Konferans Salonu'ndan gerçekleştirecek. Moderatörlüğünü Hürriyet Yazarı Noyan Doğan’ın yapacağı, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ile Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ve FKB Faktoring Sektör Kurulu Başkanı M. Çağatay Baydar’ın konuşmacı olarak yer alacağı panel ve canlı yayın, 19 Aralık Çarşamba günü 13.45 – 16.00 saatleri arasında, GOSB Yönetim Merkezi ve Sosyal Tesisleri Konferans Salonu’nda yapılacak.

“KOBİLERLE GÜÇLÜ VE GÜVENLİ YARINLARA”

“Kobilerle Güçlü ve Güvenli Yarınlara” organizasyonu kapsamında 2023 Türkiye İhracat Stratejisi ve Eylem Planı doğrultusunda, KOBİ’lerin finansmana erişim ve yararlanabilecekleri kaynak alternatiflerini artırmak adına Finansal Kurumlar Birliği’nin desteği gerçekleştirilecek olan canlı yayın programına tüm GOSB katılımcıları davet edildi. Programın büyük bir ilgiyle izlenmesi bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Bakış", GOSB’dan, yayınlanacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı