Haber Detayı
14 Mayıs 2017 - Pazar 12:33
 
BAŞKAN BIYIK, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık 14 Mayıs Anneler günü olması ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı
Darıca Haberi
BAŞKAN BIYIK, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

 

Yemeyip yediren hasta olduğumuz da sabahlara kadar başucumuzda bekleyen kanatsız meleklerimiz olan annelerimizin gününü kutluyorum’ dedi.

Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanan Anneler Günü dolayısıyla Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu bir mesaj yayınladı. Başkan Bıyık, mesajında anne olmanın kutsallığını vurgulayarak, gelecek nesilleri yetiştiren annelerin çok önemli bir vazife yerine getirdiğini dile getirdi. Başkan Bıyık, “Hepimiz bir anneden dünyaya geldik. Gözlerimizi ilk açtığımızda gördüğümüz onun sıcacık bakışları oldu. Kendimizi dünyada eşi benzeri bulunmayan ve hiç tükenmeyecek bir şefkat pınarının içinde bulduk. Hepimiz onların merhamet duvarlarıyla ördüğü annelik sınırlarında büyüdük” dedi.

Annenin insanın ilk sığınacağı liman olduğuna da vurgu yapan Başkan Bıyık, şöyle devam etti; “ Annelerimiz hayatımızın her döneminde yaşımız ne olursa olsun varlıklarını üzerimizden eksik etmeyen Peygamber Efendimiz’in “Cennet annelerin ayakları altındadır” hadisinde de kutsallığına işaret edilen dünyanın en kıymetli varlıklarıdır. Her sıkıntımızda tek sığınağımız olurlar. Ne kadar yaş alırsak alalım, annelerimizin gözünde hep korunmaya ihtiyacı olan bir çocuğuz. Biz annelerimizin yerinin ne kadar özel olduğunu da her gün kıymetlerini bilmemizin boynumuzun borcu olduğunu da iyi biliyoruz. Eli her gün öpülesi annelerimizin bu vesile ile Anneler Günü’nü kutluyor, tüm annelerimize sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, BIYIK,, ANNELER, GÜNÜNÜ, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı