Haber Detayı
27 Haziran 2018 - Çarşamba 15:03
 
Başkan Bıyık, çalışmaya ara vermiyor!
AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, çok yoğun geçen seçim sürecinin ardından ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Seçimin hemen ardından dinlenmek yerine parti çalışmalarına başlayan Başkan Bıyık, taziye ve hasta ziyaretlerinde de bulunuyor.
 
 
 
Darıca Haberi


AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, 24 Haziran seçimlerinin hemen ardından yine seçim varmış gibi çalışmaya devam ediyor. Oldukça yoğun bir seçim süreci ve temposu geçiren İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, dinlenmeden kaldığı yerden devam ediyor. Yarın seçim varmış gibi çalışmalarını sürdüren İlçe Başkanı Bıyık, bir yandan hasta ve taziye ziyaretlerine devam ederken bir yandan da parti teşkilatlarıyla toplantılar yapıyor.

HASTA VE TAZİYE ZİYARETLERİ YAPTI

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, seçimin hemen ardından örnek bir davranışa imza atarak seçimden önce olduğu gibi hasta ve taziye ziyaretlerinde bulundu. Nenehatun Mahallesi’nde partilileriyle birlikte taziye ziyaretinde bulunan İlçe Başkanı Bıyık, daha sonra Sinoplular Dernek başkanı Turgut Öztürk'ün kaza geçiren annesi Şerife Öztürk’e de geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Sadece seçim zamanlarında değil seçim sonrasında da Darıcalılarla iç içe olan İlçe Başkanı Bıyık’ın bu davranışı vatandaşlar tarafından da takdir topladı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Başkan, Bıyık,, çalışmaya, ara, vermiyor!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı