Başkan Büyükgöz’den Gebzeli muhtarlara hijyen seti!
Haber
16 Eylül 2020 - Çarşamba 12:57
 
Başkan Büyükgöz’den Gebzeli muhtarlara hijyen seti!
Gebze Haberi
Başkan Büyükgöz’den Gebzeli muhtarlara hijyen seti!

Mahalle muhtarlarını ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz; özel olarak hazırlanan koruyucu maske ve dezenfektandan oluşan setleri takdim etti.

Başkan Büyükgöz’den Gebzeli muhtarlara maske ve dezenfektan desteği. Covid-19 virüs salgınıyla mücadelede ilçede dezenfekte ve temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gebze Belediyesi tarafından mahalle muhtarlarına koruyucu maske ve dezenfektan desteğinde bulunuluyor. Muhtarları mahallelerdeki muhtarlık binalarında ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz; özel olarak hazırlanan koruyucu maske ve dezenfektandan oluşan setleri takdim etti. Muhtarlarla mahallelerdeki talep ve isteklere ilişkin istişarede de bulunan Başkan Büyükgöz, devam eden belediye çalışmalara ilişkin de paylaşımda bulundu.

40 MAHALLE MUHTARINA ULAŞTIRILACAK

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilmesinin virüsle mücadelede en önemli önleyici tedbir olduğunu da hatırlatan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz mahalle muhtarlarına çalışmalarında kolaylıklar diledi. Hijyen setlerinin gün içerisinde 40 mahalle muhtarına ulaştırılacağını ifade eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Muhtarlarımızı ziyaret ederek maske ve dezenfektan dağıtımı yaptık. Virüs musibetine karşı önlemlerimizi alalım, tedbiri elden bırakmayalım” dedi.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Büyükgöz’den, Gebzeli, muhtarlara, hijyen, seti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı