Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 15:54
 
Başkan Büyükgöz Gebze Center'da
Gebze Haberi
Başkan Büyükgöz Gebze Center'da

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Gebze Center AVM’ye giderek hem işyeri sahipleri ile hem de alışverişe gelen vatandaşlar ile bol bol sohbet etti.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Pazar mesaisini Gebze Center AVM’ye giderek hem işyeri sahipleri ile hem de alışveriş gelene vatandaşlar ile bol bol sohbet ederek geçirdi. Büyükgöz esnaflara hayırlı işler diledi. Gebzelilere farklı alanlarda hizmet vermek üzere dükkânları ziyaret eden Başkan Büyükgöz, esnaflara ve vatandaşlarla da devam hizmetler ve projeler, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

ÇALIŞMALARIMIZA YÖN VERİYORUZ

Esnaf ziyaretinde konuşan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Esnaf ve hemşerilerimizle sık sık bir araya geliyor, talep ve önerilerini dinliyoruz. Hizmetlerimizin sahipleri hemşerilerimizle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalar, birlikte yönettiğimiz Gebze’miz için yaptığımız çalışmalarımıza yön veriyor, hız kazandırıyor” diye konuştu. Hizmetlere ilişkin esnaf ve vatandaşların görüşlerini de alan Başkan Büyükgöz, esnaf ve vatandaşlarla da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Büyükgöz, Gebze, Center'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı