Haber Detayı
15 Aralık 2016 - Perşembe 14:09
 
Başkan Demirci, “Çocuklarımız Sanatla Buluşuyor”
Çayırova Belediyesi 2014 yılında oluşturduğu Türk Halk Müziği Korosu’nun ardından Çocuk Korosu içinde ilk adımı attı. Çocuk Korosu ile çocuklara müzik bilgisi vererek, yeteneklerini geliştirmelerine imkân sağlanacak.
Çayırova Haberi
Başkan Demirci, “Çocuklarımız Sanatla Buluşuyor”

 

Son Başvuru 30 Aralık

Çayırova Belediyesi Çocuk Korosu kurmaya hazırlanıyor. Müzik Eğitmenleri Çiğdem Yaylagül ve Ömer Cesur eşliğinde ritim ve nota eğitimi alacak çocuklar, dostluğu, kardeşliği şarkı ve türküler eşliğinde hep birlikte haykıracak. Çocuklara müzik bilgisi vererek, yeteneklerini geliştirmelerine imkân sağlanacak. Koroya katılmak isteyen 11-25 yaş arası çocuklar ve gençler 30 Aralık Cuma gününe kadar başvurularını Çayırova Belediyesi Kültür Merkezine yapabilecekler. 11-25 yaş grubundaki çocuklar ve gençler arasından yapılan seçmelerle oluşturulacak olan koro, çalışmalarına yeni yıl ile beraber başlayacak. Koro önümüzdeki aylarda özel gün ve haftalara yönelik düzenlenen programlarda boy gösterecek.

Başkan Demirci, “Çocuklarımız Sanatla Buluşuyor”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Belediye olarak kültürel etkinlikler önemsiyoruz. Çocukların sanatla buluşuyor olması bizim için çok önemli. Çocuklarımızı ne kadar sanatla iç içe yetiştirebilirsek, yarınlardaki insan kalitemiz o kadar yüksek olur. Çayırova Belediyesi olarak Anne-Çocuk Kulüplerimiz, Bilgievlerimiz ve Gençlik Merkezimizde çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Demirci,, “Çocuklarımız, Sanatla, Buluşuyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı