Başkan Güler'den Ankara çıkarması!
Haber
29 Kasım 2018 - Perşembe 09:53
 
Başkan Güler'den Ankara çıkarması!
AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, Ankara'da bir takım temaslarda bulundu. Başkan Güler, Ankara'da gerek Kocaeli gerekse diğer bölge vekilleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.
Çayırova Haberi
Başkan Güler'den Ankara çıkarması!

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, Ankara'da bir takım temaslarda bulundu. Güler temaslarında AK Çayırova’lı gençlerin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çayırova’da yapılan çalışmalardan ötürü Kocaeli milletvekillerine de teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Başkan Güler, “Yerel seçimlerde en şanslı gençlik kolları teşkilatı Çayırova teşkilatıdır. İlçemizde yapılan çalışmalar sayesinde seçim çalışmalarımızı gerçekleştirirken vatandaşlarımızdan oy istemek bizim için kolay olacak.” dedi.

VEKİL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler Ankara’da Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Bayburt milletvekili Fetani Battal, Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık, Sami Çakır, Cemil Yaman ve İlyas Şeker ile eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ile görüşmelerde bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Güler'den, Ankara, çıkarması!,
Yorumlar
Haber Yazılımı