Haber Detayı
14 Aralık 2017 - Perşembe 23:18
 
Başkan Gür Çayırova’da Çözülmedik Sorun Bırakmayacak
AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney’i ziyaret ederek Çayırova’daki sağlık konuları ile alakalı istişarede bulundu.
Çayırova Haberi
Başkan Gür Çayırova’da Çözülmedik Sorun Bırakmayacak

Başkan Gür önceki gün bir sağlık komisyon toplantısı gerçekleştirmiş ve aksiyon planları hazırlamıştı. Toplantında sonrasında “Çayırovamız’da Sağlık ile ilgili hiçbir sorun kalmayacak.” diye konuşan Başkan Gür, konuşmasının hemen arkasından çalışmalara başladı ve göreve yeni başlayan Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney’i dün ziyaret etti. Başkan Gür gerçekleştirdiği ziyarette Çayırova’nın sağlık konuları ile alakalı istişarede bulundu.

SÜREKLİ İSTİŞARE HALİNDE OLACAĞIZ

Görüşme sonrasında görüşmenin detaylarını aktaran Başkan Gür, “İl sağlık müdürümüze hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Ziyaretimizde ilçemizin sağlık konuları ile alakalı istişarede bulunduk. Müdürümüz ile Çayırova Devlet Hastanesi, semt polikliniği, sağlık ocaklarımız, doktor hemşire kadrolarımız konularında aksiyon planlarımız üzerinden fikir alışverişinde bulunduk. Sürekli birlikte çalışıp istişare halinde olacağımız Şenol Ergüney beyefendiye desteklerinden ötürü tekrar çok teşekkür ederim.” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Gür, Çayırova’da, Çözülmedik, Sorun, Bırakmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı