Haber Detayı
29 Ağustos 2018 - Çarşamba 11:07
 
Başkan Köşker’in Beylikbağı ziyaretleri
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Beylikbağı, Hürriyet, Ulus, Mimar Sinan ve Yavuz Selim mahallerini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile sohbet etti.
Gebze Haberi
Başkan Köşker’in Beylikbağı ziyaretleri

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Beylikbağı, Hürriyet, Ulus, Mimarsinan ve Yavuz Selim mahallerini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile sohbet etti. Köşker’e mahalle ziyaretlerinde Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti. Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Köşker, öneri ve talepleri aldı. Mahalle esnaflarını da ziyaret eden Başkan Köşker esnafa hayırlı işler, bol kazançlar temennisinde bulundu. Mahallede yapılan çalışmaları da inceleyen Başkan Köşker Ulus Mahallesi 2115 sokak ve çevresinde başlatılan asfaltlama çalışmalarını yerinde denetledi.

HER MAHALLEMİZ ÖNEMLİ

Beylikbağı bölgesinin Gebze için çok önemli bir bölge olduğunu ifade eden Başkan Köşker, “Her mahallemiz bizim için ayrı bir önem taşıyor. Mümkün olduğunca mahallerimizi geziyor ve yerinde tespitler yapmaya çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler neticesinde hem mahalle sakinleri hem de esnaf birebir bizlerle görüşme ve taleplerini aktarma fırsatı buluyor. Bizlerde elimizden geldiğince onların bu taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Köşker’in, Beylikbağı, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı