Haber Detayı
03 Mayıs 2017 - Çarşamba 10:00
 
Başkan Köşker KROMAN'lı miniklerle buluştu
Gebze Haberi
Başkan Köşker KROMAN'lı miniklerle buluştu

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker dün Kroman Çelik İlkokulunu ziyaret etti. Ziyarette miniklerle bir araya gelen Başkan Köşker, onlara öğütler vererek belediyecilik faaliyetlerini konu alan bir söyleşi gerçekleştirdi.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker dün Kroman Çelik İlkokuluna giderek buradaki miniklerle bir araya geldi. Kroman Çelik İlkokuluna giden Başkan Köşker “Yerel Yönetimler” konusunu miniklere anlattı. Belediye başkanının görevlerini miniklere anlatan Köşker, öğrencilerin sorularını da yanıtlamayı ihmal etmedi.

ÇOCUKLAR’DAN KÖŞKER’E TALEP DİLEKÇESİ

Kroman Çelik İlkokulu öğrencileri isteklerini belirten bir dilekçe de hazırlayıp Başkan Köşker’e verdiler. Köşker, istek dilekçelerini inceleyip taleplerini yerine getireceğine dair söz verirken öğrenciler aracılığı ile de ailelerine selam söylediğini iletmelerini söyledi. Okul Müdürü Zihni Aydın davetlerine icabet edip, öğrencileri mutlu eden Köşker’e teşekkür ederek başarılar diledi. Başkan Köşker’in okul ziyareti Okul Müdürü Zihni Aydın, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Köşker, KROMAN'lı, miniklerle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı