Haber Detayı
06 Aralık 2016 - Salı 11:36
 
BAŞKAN KÖŞKER M. Sinan’a konuk oldu
Mimar Sinan’da yapımı tamamlanan üst yapı çalışmalarını denetleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, mahalle sakinlerinin çalışmalara ilişkin talep ve önerilerini yerinde dinledi. Hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Mimar Sinan sakinleri Başkan Köşker ve ekibine teşekkür etti
Gebze Haberi
BAŞKAN KÖŞKER M. Sinan’a konuk oldu

 

 

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Mimar Sinan Mahallesi’nde yapımı tamamlanan üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Yoğun ziyaretçi ve hizmet trafiğine rağmen mahalle inceleme turlarına ara vermeden devam eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Mimar Sinan’a konuk oldu. Başkan Köşker’e incelemeleri esnasında belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, Fen İşleri Müdürü Adem Altay ve Park Bahçeler Müdürü İbrahim Şirin eşlik etti.

MAHALLELİDEN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Çalışmaları inceleyen Başkan Köşker, mahalle sakinleriyle de sohbet etti. Çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgi veren Başkan Köşker, vatandaşların çalışmalara ilişkin taleplerini de ilk elden aldı, önerilerini dinledi. mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini dinledi. Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve ekibine çalışmalarından ötürü teşekkür ederek kolaylıklar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, KÖŞKER, M., Sinan’a, konuk, oldu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı