Haber Detayı
16 Mart 2016 - Çarşamba 15:46
 
Başkan Köşker şehit aileleriyle buluştu
Gebzeli şehitlerin aileleriyle düzenlenen toplantıda bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Allah bu topraklar üzerinde hain planları olanlara fırsat vermesin. Allah bir daha bu millete İstiklal Marşı yazdırmasın. Şehit anne ve babalarımızın ellerinden öperim sizler bizlere şehitlerimizin emanetisiniz” dedi.
Gebze Haberi
Başkan Köşker şehit aileleriyle buluştu

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, şehit aileleriyle buluştu. Gebze Belediyesi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile birlikte Eskihisar’da düzenlenen yemekli toplantıya; vatani görevini yaparken şehit olan Gebzeli asker ve polislerin ailelerinin yanı sıra Gebze Kaymakam Vekili ve Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Gebze Cumhuriyet Baş Savcısı Cemil Kuyu, İlçe Jandarma Komutanı Kurmay Yüzbaşı Abdulkadir Öz, Gebze  Şehit ve Gazi Aile Derneği Başkanı Önder Kılıçarslan, belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, belediye meclis üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, “Acı ama bulunduğumuz coğrafyanın tapusunu alarak ödüyoruz.

BİZE ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİSİNİZ

Her zaman gazilerimizi ülkemizin mührü şehitlerimizi tapusu olarak kabul ediyoruz” dedi. Yümnü’nün ardından bir konuşma yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Allah şehit ailelerine sabır versin. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz herkesin topraklarımız üzerinde planları var düşmanlarımız var. Allah bu topraklar üzerinde hain planları olanlara fırsat vermesin. Allah bir daha bu millete İstiklal Marşı yazdırmasın. Şehit anne ve babalarımızın ellerinden öperim sizler bizlere şehitlerimizin emanetisiniz” ifadelerini kullandı. Program okunan Kur’an-ı Kerim ve duanın ardından son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Köşker, şehit, aileleriyle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı