İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Son dakika
Son dakika
Anne kıza iğrenç taciz!
Anne kıza iğrenç taciz!
Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 12:58
 
Başkan Şayir’den Bayram Mesajı
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.
Dilovası Haberi
Başkan Şayir’den Bayram Mesajı

 

Dilovası  Belediye Başkanımız Sayın Hamza Şayir’in mesajında şu sözlere yer verdi; "Kıymetli Hemşerilerim, Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayını, sağlık ve birliktelikle bitirmiş olmanın huzur ve mutluluğu içindeyim. Yüce Rabbimizin biz Müslümanlara bir hediyesi olan bu nadide ayı; oruçla, ibadetle, hayırla, beraberce tamamlarken, bu ay içerisinde olabildiğince gönül sofralarında sizlerle birlikte olmaya çalıştım.

Toplum olarak hayatımızda müstesna bir yeri olan bayramlar dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği günlerdir.

Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağlarıyla birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olacak, yeni bir bayrama daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın şükrü içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm islam âlemine, vatanımıza, milletimize ve insanlığa barış, bereket ve esenlikler getirmesini temenni ediyor, siz değerli hemşerilerimin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum."

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Şayir’den, Bayram, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı