Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 09:37
 
Başkan Şayir, Öğrencilerin Sergisini Gezdi
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Solventaş İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan sergiye katılarak incelemelerde bulundu.
 
 
 
Dilovası Haberi


Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Solventaş İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan serginin açılışını Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ile birlikte yaparak mink öğrencilerin hazırlamış oldukları eserleri yakından incelediler.

İLK İCRAATIMIZ EĞİTİME

Öncelikle böyle güzel objeleri ortaya çıkaran emek harcayan tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve kursiyerlerimizi kutladığını belirten Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir; “Göreve geldiğimiz ilk gün ilk icraatımız öğrencilerimize ücretsiz servis uygulaması oldu. Bu icraatımız önümüzdeki süreçlerde eğitime vereceğimizin desteklerin ilk sinyali olmuştur. İlçe Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile sürekli diyalog halinde olarak ilçemizde ki geleceğimizin teminatı öğrenciler için sürekli projeler üretip başarı seviyelerini il ve ülke genelinde üst sıralara çıkaracağız. Bir Şehrin gelişmesi için eğitim en önemli faktörlerden bir tanesidir. Bizler şehrimizin gelişmesi için eğitim alanında ciddi adımlar atarak bu kaçınılmaz başarının heyecanını hep beraber yaşayacağız.. Eğitim sistemimizdeki yenilikler ve teknoloji kullanımının artması ile artık eğitim öğretim yeni bir boyut aldı. Öğrencilerimiz bilgi teknolojileri sayesinde istedikleri bilgiye anında erişebiliyor. Yine deneme yanılma yoluyla veya kendi düşünce dünyalarını kullanarak yeni aletler, makineler, resimler gibi farklı materyaller ve ürünler ortaya koyuyorlar.”dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Başkan, Şayir,, Öğrencilerin, Sergisini, Gezdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı