Haber Detayı
20 Aralık 2016 - Salı 11:13
 
Başkan Toltar’dan yeni kaymakama ziyaret
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, geçtiğimiz Cuma günü Dilovası’nda yeni görevine başlayan Kaymakam Mustafa Asım Alkan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek yeni görevinde başarılar diledi.
 
 
 
Dilovası Haberi


 

1,Aralık 2016 Kaymakamlar ve Vali Yardımcıları  Kararnamesi ile Gaziantep Vali Yardımcılığı görevinden Dilovası Kaymakamlığına atanan  Mustafa Asım Alkan geçtiğimiz hafta Cuma günü görevine başlamıştı. Yeni görevine başlayan Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan’a ilk ziyaret Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar oldu. Başkan Toltar, Alkan’a hayırlı olsun dileklerini iletirken, “İlçemiz her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir.  İlçemizin gelişmesine ve büyümesine katkı sunan sizden önceki kaymakamlarımızın emekleri büyüktür. İnşallah sizinle birlikte ilçemize önemli katkılar ve eserler bırakacak güzel hizmetlere birlikte imza atacağız. Sizinle birlikte çalışmaktan onur duyacağım. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmaktan onur duyacağım.”dedi.

 

Başkan Toltar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Alkan, “Önceliğimiz ülkemize hizmet bizim için ülkemizin her yeri hizmet etme noktasında bizim için aynıdır. Daha önce başka kentlerde halkımıza hizmet etmek için mücadele ediyorduk. Şimdi Dilovası’na hizmet için buradayız.  Biz bu güzel ilçeyi daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız.”dedi. 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Başkan, Toltar’dan, yeni, kaymakama, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı