Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 11:19
 
Başkan Toltar, halkla buluşmaya devam ediyor
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın vatandaşların şikayet, talep ve önerilerini dinlemek üzere düzenli olarak başlattığı halk toplantıları devam etti.
 
 
 
Dilovası Haberi


Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın 3,5 yıl önce göreve başladığında başlattığı ve sonrasında program yoğunluğundan ara vermek zorunda kaldığı halk toplantıları geçtiğimiz hafta yeniden start almıştı. Dün ikincisi gerçekleşen halk toplantıları sabah saatlerinde başlayıp öğleden sonraya kadar devam etti. Başkan Toltar vatandaşları tek tek makamında kabul ederek sorunlarını dinledi. Toplantıya belediye başkan yarımcıları ve birim müdürleri de katıldı.

SORUNLARA HIZLI ÇÖZÜM

Halk Toplantılarının düzenlemesiyle ilgili bilgi veren Başkan Toltar, yapılan halk toplantıları ile vatandaşın sorunlarının daha iyi anlaşılmasının, bireysel veya toplumsal sorunların belediyemize ve kuruluşlarına doğrudan aktarılmasının sağlanacağını bu sayede devlet ile vatandaşın yan yana geldiğini ve aradaki mesafenin, kopukluğun azaltılacağını ve sorunların daha hızlı çözüme ulaşacağını belirtti.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Halk Toplantısına katılanlar çoğunlukla yaşadıkları sağlık, eğitim, ulaşım, asayiş ve iş problemlerini dile getirerek ilçemiz hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Kendileri ile ilgili yaşanan sıkıntıları, sorunları ve talepleri ileterek çözüm yolları aranan toplantının sonunda birebir çözüm bulma noktasında toplantının çok faydalı geçtiğini belirten vatandaşlar ise Başkan Toltar'a toplantının düzenlenmesinden dolayı memnuniyetlerini belirttiler.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Başkan, Toltar,, halkla, buluşmaya, devam, ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı