Haber Detayı
28 Nisan 2016 - Perşembe 14:31
 
Başkan Toltar Umreden Dönenleri Ziyaret Etti
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçe sakinlerinden kutsal topraklara giderek umre görevini yerine getirenleri tek tek ziyaret ediyor.
Dilovası Haberi
Başkan Toltar Umreden Dönenleri Ziyaret Etti

Beraberinde Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve ilçenin kanaat önderlerinden  Alican Artut ile birlikte AK Parti Eski İl Yöneticilerinden ve aynı zamanda Merkez Cami Dernek Başkanı Hakkı Nalbant ile Mesut Konuk’u evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Belediye Başkanı Ali Toltar, "Değerli ilçe sakinlerimiz ve büyüklerimizin umreden dönmeleri nedeniyle ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyorum.   Yaşadıklarını anlattıklarını dinledikçe sanki oradaymışız gibi huzur buluyoruz. Değerli büyüklerimizi  bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kutluyor, 'hayırlı olsun' dileklerimizi ifade ediyoruz."  dedi.

 

Umreden dönen Hacı Hakkı Nalbant ve Hacı Mesut Konuk misafirleriyle ayrı ayrı ilgilenerek kutsal topraklardan getirdikleri hurma, zemzem ve çeşitli hediyeler ikram ederek Belediye Başkanı Ali Toltar ve İlçe Başkanı Osman Akbulut ile diğere misafirlerine teşekkür ederek ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Toltar, Umreden, Dönenleri, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı