Haber Detayı
24 Ocak 2018 - Çarşamba 11:00
 
Başkan Toltar, vatandaşın derdine derman oluyor
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın her hafta düzenlediği halk toplantıları tüm hızıyla sürerken Başkan Toltar ağırladığı vatandaşın derdi ile dertleşip çözüm için çalışıyor.
 
 
 
Dilovası Haberi


Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın yaklaşık yeniden başlattığı halk toplatılarına her geçen güm ilgi artarken Başkan Toltar derdini anlatan vatandaşlarla dertleşerek çözüm için tüm imkanları seferber etmeye çalışıyor.

VATANDAŞI GERİ ÇEVİRMİYOR

Gencinden yaşlısına çok sayıda vatandaşın katıldığı halk toplantıları sabah başlarken öğleden sonra da devam ediyor. Halk toplantılarına katılan vatandaşları geri çevirmeyen Başkan Toltar, katılan tüm vatandaşları tek tek dinlerken onların dertlerine derman olmak için çalışıyor. Makamında tek tek vatandaşları ağırlayarak dinleyen Başkan Toltar'a Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri eşlik ediyor.

VATANDAŞIMIZIN SORUNLARINI DİNLİYORUZ

Halk toplantısı ile ilgili açıklama yapan Başkan Toltar, "İlçemizde yaklaşık 50 bin hemşerimiz bulunuyor. Tek tek bunlara ulaşmamız belki imkânsız ama düzenlediğimiz halk toplantıları ile önemli sorunları olan vatandaşlarımız bizlere gelerek sorunlarını anlatıyor. Bizde elimizden geldiğince yasal çerçeveler içerisinde vatandaşımıza sahip çıkmaya onların sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.

VATANDAŞIMIZIN DERDİNE DERMAN OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Seçim sürecinde halkımıza hizmet için göreve talip olduğumuzu belirtmiş ve halkımızın desteği ile bu göreve layık görüldük. Göreve geldiğimizden bu yana ilçemizin gelişimi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İlçemizin gelişmesi kalkınması için yaptığımız çalışmaların yanı sıra ekonomik olarak alt gelir sınıfına sahip vatandaşlarımızın çoğunlukta olduğu ilçemizde ki vatandaşlarımızın elinden tutmak ve onlara sahip olmak içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Onları tek tek dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyoruz. İnşallah düzenlediğimiz halk toplantılarımızla bir vatandaşımızın derdine derman olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da derman olmaya çalışacağız.  

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Başkan, Toltar,, vatandaşın, derdine, derman, oluyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı