Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 13:36
 
Başkanlar ‘Elazığ’da!
GEBZE BÖLGESİ’NDEN ELAZIĞ’A GEÇMİŞ OLSUN TEMENNİLERİ
Gebze Haberi
Başkanlar ‘Elazığ’da!

Gebze Belediyeler Birliğini oluşturan Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nın belediye başkanları depremin yaşandığı Elazığ’a giderek, depremzede Elazığlılara Gebze Bölgesindeki hemşerilerinin geçmiş olsun temennilerini ve desteklerini iletti.

Gebze Belediyeler Birliği’ni oluşturan Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nın belediye başkanları Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir dün erken saatlerde Elazığ’a giderek, depremin hasar bıraktığı mahallelerde incelemelerde bulundu. Mustafapaşa Mahallesi’nde devam eden enkaz kaldırma faaliyetlerini inceleyen Başkanlar, depremzede Elazığlılara, Gebze Bölgesindeki hemşerilerinin geçmiş olsun temennilerini iletti.

 

“DEVLETİMİZ, YARALARI EN KISA SÜREDE SARACAKTIR”

Ziyarette Gebze Belediyeler Birliği başkanları adına konuşan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin tüm imkanları seferber ederek deprem bölgesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şahsım ve Darıca Belediye Başkanımız Muzaffer Bıyık, Çayırova Belediye Başkanımız Bünyamin Çiftçi, Dilovası Belediye Başkanımız Hamza Şayir ile birlikte deprem acılarının yaşandığı Elazığ’dayız. Doğal afette yaşamını yitirenlere Rabbimden rahmet, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar temenni ediyorum. Tüm imkanları seferber eden devletimiz ve milletimiz, inanıyorum ki bölgedeki yaraları en kısa sürede saracaktır. Belediye başkanı arkadaşlarımızla birlikte; bölgemizin sakini hemşerilerimizin geçmiş olsun temennileri ileterek Elazığlı kardeşlerimizin tüm imkanlarımızla yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.   

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkanlar, ‘Elazığ’da!,
Yorumlar
Haber Yazılımı