Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 14:59
 
Başkanlardan Birlik ve Beraberlik Mesajı
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 2019 yılı yerel seçimleri için aday gösterilen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi ve İlçe Başkanı Ekrem Karahan ile bir araya geldi.
Çayırova Haberi
Başkanlardan Birlik ve Beraberlik Mesajı

Başkanlardan Birlik ve Beraberlik Mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli aday tanıtım toplantısında Çayırova Belediye Başkanlığına Aday gösterdiği Bünyamin Çiftçi’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ve çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileyen Belediye Başkanı Şevki Demirci, görevlerin bir bayrak yarışı olduğunu ve bu uğurda Çayırova’ya gece gündüz hizmet ettiklerini belirtti.

Çayırova’nın değişim ve dönüşümünü sağlayan tüm yatırımlara imza attıklarını dile getiren Demirci, 31 Mart gününe kadar dur durak bilmeden çalışacaklarını ve gönüllere girmeye devam edeceklerini söyledi. Gerçekleşecek olan yerel seçimden zaferle çıkılacağını ve Çayırova’nın yatırım seferberliğinde gelişimini sürdüreceğini vurgulayan Demirci, “Bize verilen görevi tertemiz bir şekilde, yatırımlarla, vizyon projelerle tamamlamak üzereyiz. Çayırova’mızın dört bir yanına hizmet götürdük. Eğitimden, sağlığa, sanattan spora, ulaşımdan çevreye, altyapıdan üstyapıya kadar dolu dolu yatırımlar gerçekleştirdik. Yaşam şehrim Çayırova’yı inşa ettik. Şimdi ise görevimizi 31 Mart seçimleri sonrasında İnşallah Bünyamin Çiftçi arkadaşımıza teslim etmiş olacağız. Rabbim bu anlamda çıktığınız yolda size ve Büyük Türkiye davasına gönül vermiş herkese muvaffakiyetler versin.” dedi.

Çiftçi, “Biz Bir Aileyiz”

“Ak Parti siyaseti, bayrak yarışı ruhuyla yapılan millete hizmet siyasetidir” diyerek ziyaretlerinde Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye teşekkürlerini ileten AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, yaklaşan yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını vurguladı. Çayırova’nın kazanmış olduğu vizyonuna değer katacak çalışmalarla hizmet seferberliğinin devam edeceğini açıklayan Çiftçi, “Cumhurbaşkanımızın vermiş olduğu bu görevi seçim sürecinde el birliğiyle hayırlı bir sonuca ulaştıracağımızdan eminim. Biz bir aileyiz. AK Parti siyasetinde her zaman birlik ve beraberlik vardır. Bu anlamda bizde gece gündüz çalışarak Çayırova’mızdaki hizmetleri daha yükseğe taşımak için gayret göstereceğiz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkanlardan, Birlik, ve, Beraberlik, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı