Haber Detayı
22 Nisan 2017 - Cumartesi 12:15
 
Batı’ya uydu değil, Öncülük yapacak bir Türkiye olmalıdır
Saadet Partisi (SP) Gebze Gençlik Kolları Başkanı Muhammed TUREL, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı sebebiyle kutlama mesajı yayımladı.
Gebze Haberi
Batı’ya uydu değil, Öncülük yapacak bir Türkiye olmalıdır

 

Turel yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Ülkemizin bağımsızlığını temin etmek, Milletimizi sömürmek isteyen güçleri vatanımızdan kovmak, ülkemizde Hak ve adalete dayanan adil bir yönetim düzeni kurmak amacıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi kurulmuştur. Bu vatan bize miras değil ecdadımızın canları pahasına bize bıraktığı kutsal bir emanettir. Bize düşen sorumluluk bu emaneti en güzel şekilde gelecek nesillere bırakmaktır. Bu yüzden kısır çekişmeleri bir kenara bırakıp,  el birliği ile Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya’yı kuracak kararlılığı ortaya koymalıyız. Gelecek nesillere bırakacağımız en büyük miras mutlu, huzurlu ve müreffeh bir ülke; Batı’ya uydu değil, Öncülük yapacak bir Türkiye olmalıdır.

23 Nisan aynı zamanda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza armağan edilmiş bir bayramdır. En değerli varlığımız çocuklarımızdır. Biz, ancak ahlaki ve manevi değerlere bağlı, vatan sevgisiyle büyüyen bir nesil yetiştirdiğimiz takdirde geleceğimiz güvence altında olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramını kutluyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Batı’ya, uydu, değil,, Öncülük, yapacak, bir, Türkiye, olmalıdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı