Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 12:38
 
Bayrak’a Dernek Ziyaretleri Sürüyor
İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’a ziyaretler devam ediyor. Son olarak Çayırova Bayburtlular Taşocağı Köyü Derneği Bayrak’a bir ziyaret gerçekleştirdi.
Çayırova Haberi
Bayrak’a Dernek Ziyaretleri Sürüyor

Çayırova Bayburtlular Taşocağı Köyü Derneği Başkanı Ali Turan ve yönetimi tarafından, İYİ Parti İlçe Teşkilatında gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Başkan Adayı İlhami Bayrak’a başarı ve hayırlı olsun dileklerini ileten dernek yöneticileri Çayırovamız için hayırlara vesile olsun dediler.

BAYRAK: “ÇAYIROVALILAR SÖZ SAHİBİ OLACAK”

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Adayı Bayrak: “Siz kıymetli hemşerilerimle bir arada olmaktan onur duydum. İlçemizin önde gelen sivil toplum kuruluşları arasında yer alan yöre derneklerimizin sorun ve sıkıntıları ile yakından alakadar olmaya gayret gösteriyorum. İlçemizin bugüne kadar dikkate alınmayan yöre dernekleri bugünden sonra bizlerle birlikte Çayırova’nın menfaatleri ve ortak değerleri için söz sahibi olacaktır.  Biz İlçemizi sizlerle birlikte yönetemeye talibiz. Halkımızın içinde yer almadığı, STK’larımızın söz sahibi olmadığı hiçbir çalışmanın içinde yer almayacağımızı biliyorsunuz. Bugüne kadar ilçemizin menfaatleri doğrultusunda yapılan her işin altında imzamız olduğu gibi, aksi durumlarda ise karşısında mücadele verdik” dedi.

TURAN: “YAPTIKLARINIZ YAPACAKLARINIZIN TEMİNATIDIR”

Her daim ortak paydalarının Çayırova olduğunu belirten Bayburtlular Taşocağı Köyü Derneği Başkanı Ali Turan ise: “Öncelikle sizin gibi kıymetli bir hemşerimizin bu önemli göreve talip olmasından son derece memnunuz. Bugüne kadar yaptıklarınız gelecekte yapacaklarınızın teminatıdır, bu konuda hiçbir şüphemiz yok. Çayırova’da adil, şeffaf, doğru ve halk ile içiçe bir yönetim talep ediyoruz kısacası Çayırovamız için en iyisini istiyoruz. Çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere derneğim ve şahsım adına başarılar diliyor, adaylığınızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret programı ikramlar ve sohbet eşliğinde son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayrak’a, Dernek, Ziyaretleri, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı