Haber Detayı
24 Haziran 2017 - Cumartesi 11:43
 
Bayramda Ücretsiz!
Ramazan Bayramı ve arifesi süresince deniz ve kara ulaşımında ücretsiz hizmet verilecekKocaeli Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, vatandaşların dost ve akrabalarıyla bir araya gelebilmelerini sağlamak amacıyla Ramazan Bayramı arifesi ile 4 gün boyunca ücretsiz ulaşım...
Gebze Haberi
Bayramda Ücretsiz!

Kocaeli'de  Ramazan Bayramı ve arifesi süresince deniz ve kara ulaşımında ücretsiz hizmet verilecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, vatandaşların dost ve akrabalarıyla bir araya gelebilmelerini sağlamak amacıyla  Ramazan Bayramı arifesi ile 4 gün boyunca ücretsiz ulaşım hizmeti verileceği belirtildi.

Tramvay seferlerinin de 15 Temmuz'a kadar ücretsiz olduğu hatırlatılan açıklamada, şunlar kaydedildi: 

"Büyükşehir Belediyesi her sene olduğu gibi bu yıl da  Ramazan Bayramı'nda ücretsiz ulaşım hizmeti verecek. Deniz ve kara ulaşım araçlarının dahil olduğu hizmet  Ramazan Bayramı günleri ve arifesi olmak üzere 4 gün boyunca sürecek. Sadece Hat 200 ve 250 ücretli olacak. Vatandaşlar bu sayede hem bayram ziyaretleri, hem de diğer ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılayacak.  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait 200 numaralı İzmit-( Kartepe)-Gebze-Tuzla-Pendik-Kartal Metro hattı ile 250 Otogar-Sabiha  Gökçen ve 250C Körfez-Derince-İzmit  Cengiz Topel hattı yine aynı ücret tarifesi ile ulaşım hizmetine devam edecek."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayramda, Ücretsiz!,
Yorumlar
Haber Yazılımı