Haber Detayı
18 Ekim 2017 - Çarşamba 15:05
 
BBP’Lİ DUYAR’DAN İTİRAZA TEPKİ
BBP’de bir dönem il yöneticiliği yapan Ercan Keleş, geçtiğimiz Pazar günü tek adaylı kongrede yeniden başkan seçilen Serhat Duyar’ın başkan olmasına itiraz ederek dilekçe verdi. Kongrenin usulsüz olduğunu iddia eden Keleş’e ilk tepki BBP İl Başkanı Serhat Duyar’dan geldi. Duyar, “Keleş’in amacının ne olduğunu anlamadım.” dedi.
Kocaeli Haberi
BBP’Lİ DUYAR’DAN İTİRAZA TEPKİ

15 Ekim Pazar günü BBP’de tek adaylı kongrede yeniden başkan seçilen Serhat Duyar’a BBP’de bir dönem il yöneticiliği yapan Ercan Keleş, Duyar’a kongre öncesi suç duyurusunda bulunmuştu. Keleş kongre sonrası da “kongrenin usulsüz olduğu iddiası” ile itiraz etti. Bunun üzerine BBP İl Başkanı Serhat Duyar sosyal medya hesabından açıklama yaparak, “Keleş’in amacının ne olduğunu anlamadım. Tek listeli olan bir kongreye neden itiraz edilir ki?” dedi.

AMACI ANLAYAMADIM

15 Ekim Pazar günü Körfez’de gerçekleşen kongrede tek adaylı olarak yeniden başkan seçilen Serhat Duyar’a kongrenin usulsüz olduğu iddiası ile Ercan Keleş itiraz etti. Konu ile ilgili kendi sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunan BBP İl Başkanı Serhat Duyar, “Seçim sonuçlarına itiraz etmedeki amaç nedir anlamadım? Hafta sonu büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz BBP Kocaeli İl Kongresi, malumunuz şahsımın ve istişareler sonucunda belirlediğimiz yönetim listemiz ile aday olduk, başka aday olan çıkmadı. Netice itibari ile tek listeli bir kongre gerçekleşti. Şimdi kalkmışlar kongrenin sonucuna itiraz etmişler. Burada ki amacı anlayamadım?” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BBP’Lİ, DUYAR’DAN, İTİRAZA, TEPKİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı