Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 11:45
 
Beğendi
Dilovası Haberi
Beğendi

Önceki gün Dilovası'na gelen Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu İle Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,Dilovası Belediyesi Tarafından projelendirilen ve Orhangazi Mahallesine  Yapılan Orhangazi Mahallesi semt konağını incelendiler..

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ile birlikte yapımı biten yeni semt konağı Orhangazi Semt Konağını incelediler. AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut'un da katıldığı incelemelerde Başkan Toltar yeni semt konağı hakkında Karaosmanoğlu'na bilgiler verdi. 450 metrekare kapalı alana yapılan modern semt konağı içersinde üst katta kütüphane, bilgisayar odası, öğrenciler için çalışma odası yer alırken alt katta ise taziye ve sosyal faaliyetlerde kullanılmak üzere toplantı salonu yer alıyor.

Yeni semt konağını inceleyen Başkan Karaosmanoğlu, yapımı biten semt konağını beğendiğini dile getirerek bu tarz modern semt konaklarının diğer mahallelerde de olması gerekitğini belirterek Başkan Toltar'a çalışmalarında başarılar diledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beğendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı