Haber Detayı
06 Ocak 2017 - Cuma 10:49
 
Belediyenin gizli kahramanları
Körfez Belediyesi hayata geçirdiği projelerle kente farklı bir değer katarken, o projelerin devamlılığını sağlayan birde görünmeyen kahramanlar var. Tek amaçları, hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlamak
 
 
 
Kocaeli Haberi


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, onları “Körfez’in gizli kahramanları” diye nitelendiriyor. Projelerin bir bir hayata geçirildiği Körfez’de, onlar arka planda canla başla çalışıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün atölyelerinin yer aldığı Teknik Hizmetler çalışanları, sahada görev yapan araçların bakımlarını gerçekleştirirken,aksamadan hizmet vermelerini sağlıyor.

EKSİKLİKLER GİDERİLİYOR
Motor atölyesinde araçların teknik aksaklıkları giderilirken, ağır kaynak atölyesinde de özellikle Körfez’in üst noktasında görev yapan kar araçlarına ait kepçelerin onarımları yapılıyor. Atölyelerde ayrıca; araçların lastik, elektrik aksan, fren, boya ve kaporta işlemleri de ekipler tarafından gerçekleştiriliyor.

HİZMET YARIŞI VAR
Araç bakımları dışında; kaynak ve marangozhane ise belediye binasındaki eksikliklerin giderilmesini sağlıyor. Marangozhane sadece belediye binasında değil, projeler doğrultusunda camilerin, okulların ve diğer kamu binalarının da eksikliklerini tamamlıyor. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın da ziyaret ederek motivasyonu üst noktada tuttuğu ekipler, hizmet yarışı için mesai yapıyor.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Belediyenin, gizli, kahramanları,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı