Haber Detayı
17 Nisan 2020 - Cuma 10:07
 
Beşir Derneği’nden Darıca’da 200 aileye destek!
Beşir Derneği Darıca Temsilciliği Koronavirüsü salgını nedeniyle yardım ve destek çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Darıca Haberi
Beşir Derneği’nden Darıca’da 200 aileye destek!

Darıca temsilciliği,  ihtiyaç sahibi ailelere yardım, yaşlı ve hastalara destek olabilmek için hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Yaptığı yardım projeleri ile adından söz ettiren Beşir Derneği yöneticileri yardımların yıl boyu devam ettiğini belirterek Darıca'da tespit ettikleri ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

BU SIKINTILI SÜRECİ YARDIMLAŞARAK BİRLİKTE ATLATACAĞIZ

Yapılan yardım kampanyaları ile ilgili bilgiler veren Beşir Derneği Darıca Temsilcisi yetkilileri, "Bizler Beşir Derneği olarak, şimdiye kadar pek çok faaliyet gerçekleştirdik. Bu faaliyetlerimiz ile Darıca’nın tamamına fayda sağlamayı amaçladık ve sağladığımıza da inanıyoruz, biz o yardımlarda emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyoruz, Allah hepsinden razı olsun. Gönüllülerimizin desteğiyle veren el ile alan el arasında köprü oluyoruz, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere vatandaşlarımızdan alınan ayni ve nakdi yardımları en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Bu sıkıntılı süreci Allah’ın izni ve inayeti ile sabrederek, yardımlaşarak birlikte atlatacağız inşallah." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beşir, Derneği’nden, Darıca’da, 200, aileye, destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı