Haber Detayı
27 Ocak 2016 - Çarşamba 14:33
 
Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı
Gebze iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı Doktor Metin Beşiroğlu, bölgemize harika bir ağız ve diş sağlığı merkezi kazandırdı.
Gebze Haberi
Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı

Beşiroğlu Diş Polikliniği olarak 1989 yılından günümüze bölgemize hizmet eden Metin Beşiroğlu, kendi alanında tek, Türkiye’de sayılı merkezler arasına girecek Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni Sultan Orhan Mahallesi İlyasbey Caddesi üzerinde kendine ait binasında faaliyete geçirdi. Bin 200 metre kare kapalı alanı ve 5 katlı binasıyla adeta bir hastane olan Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, çağa uygun olarak son teknolojiyle donatıldı.

5 YILDIZLI AĞIZ VE DİŞ

SAĞLIĞI MERKEZİ

Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi üç boyutlu görüntüleme, sterilizasyon ünitesi, ameliyathane, tomografi ve tam donanımlı klinikleriyle Kocaeli’nin kendi alanında en büyük sağlık tesisi oldu. Merkezin bu fiziki özellikleriyle ve geniş kadrosuyla sadece Gebze Bölgesi'nden değil ilimiz genelinden ve İstanbul'un ilçelerinden de rağbet görmesi hedefleniyor.

KONUSUNDA UZMAN BİR EKİP

Konusunda birbirinden deneyimli bir kadro ile hizmet verecek olan Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 1 genel anestezi uzmanı, 1 doktor, dokuzu uzman olmak üzere 18 diş hekimi, 30 yardımcı sağlık ve teknik personel görev yapacak. 2 çocuk diş hekimi (pedodonti uzmanı), 2 ortodonti uzmanı, 2 ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı (implantoloji), 1 protez uzmanı, 1 dişeti hastılakları ve cerrahisi uzmanı (periodontoloji uzmanı) ve 1 endodonti uzmanı Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin bünyesindeki uzman diş hekimleri olacak.

HAFTANIN HER GÜNÜ

GÜNÜN HER SAATİ

Beraberinde pek çok yeniliği getiren Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bölgemize önemli bir eksiklik olan gece diş hekimi bulunamamısı sorununu gidermek amacıyla 7/24 esasıyla haftanın her günü her saatinde hizmete açık olacak. Çocuk diş hekimleri ile ağız diş ve çene cerrahisi uzmanları hafta içi günleriyle birlikte cumartesi ve pazar günleri de diş sağlığı hizmeti verecek.

BEŞİROĞLU'NDA O KORKUYA YER YOK

Zihinsel engelli hastalar ile birlikte ağız ve diş sağlığı hizmeti almaktan korkan çocuk ve yetişkin hastaların da düşünüldüğü Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin ameliyathanesinde genel anestezi veya sedasyonla (uyutularak) anestezi uzmanının eşliğinde her türlü müdahalede bulunulabilecek.

ENGELLİ DOSTU MERKEZ

Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi her türlü donanımı düşündüğü yerinde yaşlı ve engelli hastaları da unutmadı. Onların ağız ve diş sağlığı hizmeti almakta çektikleri zorlukları göz önünde bulunduran Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni açılan merkezin fiziki şartlarını yeni yönetmeliğe uygun dizayn etti. Engelli rampası, engelli asansörü, engelli wc ve engelli kliniği ile ağız ve diş sağlığı hizmeti almalarını kolaylaştırdı.

ÜCRETSİZ SERVİS

Yaşlı ve engelli hastaların ulaşım sorununu dikkate alan Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi engelli hastalara özel dizayn edilmiş aracıyla engelli ve 65 yaş üstü hastalara ücretsiz servis hizmeti sunuyor.

Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi.

www.besirogludis.com.

4448641

Sultanorhan Mahallesi İlyasbey Caddesi 1116 Sokak  No: 13 GEBZE

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beşiroğlu, Ağız, ve, Diş, Sağlığı, Merkezi, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı