Haber Detayı
03 Mayıs 2017 - Çarşamba 11:03
 
Beyaz-Ay Derneği Karaosmanoğlu'na gitti
Çayırova Haberi
Beyaz-Ay Derneği Karaosmanoğlu'na gitti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Beyaz Ay Derneği’ni Gebze’de bulunan makamında kabul etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Beyaz Ay Derneği Kocaeli Şube Başkanı Furkan Uğur Eşitti’yi ve yönetimini makamında kabul etti. Görüşme de engellilere verilen destek için teşekkür eden Eşitti, aynı zamanda öneri ve isteklerini de Karaosmanoğlu’na iletti. Her gün engelli kardeşlerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için çalıştıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Bizler bir sevgi medeniyetinin mensuplarıyız. İnsan ve toplum bizim hayat anlayışımızın merkezindedir. Hepimiz her an fiziksel, ruhsal, bedensel, toplumsal engellerle karşılaşabiliriz. Hepimiz birer engelli adayıyız” dedi.

“5 BİN ENGELLİ ÇOCUĞUMUZA DESTEK VERİYORUZ”

“Şehrimizde ve ülkemizde engellilerin, huzurlu bir yaşam sürmesine engel olunmaması için çok çalışacağımızı bir kez daha beyan ediyoruz” diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Engelli ve Çocuklara Diş Bakımı ve Florlama Projesi kapsamında beş bin çocuğumuza gerekli desteğimizi veriyoruz. Bizler engelli kardeşlerimizle ve aileleriyle bir ve beraberiz. Gördüğümüz eksiklikleri gidermek için tüm ekibimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beyaz-Ay, Derneği, Karaosmanoğlu'na, gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı