Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 15:34
 
Bilişim Vadisi’nde dev konferans
Bilişim Vadisi'nde 500 üst düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleştirilecek Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı Marmara bölgesinin en etkili Bilgi ve İletişim Teknolojileri Etkinliği ve en büyük Kamu-Özel sektör buluşması olmaya aday gösteriliyor.
Gebze Haberi
Bilişim Vadisi’nde dev konferans

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesindeki Bilişim Vadisi ve EFF Organizasyon Limited Şirketi'nin 9 Ekim 2019'da Bilişim Vadisi'nde 500 üst düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleştireceği Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı Marmara bölgesinin en etkili Bilgi ve İletişim Teknolojileri Etkinliği ve en büyük Kamu-Özel sektör buluşması olmaya aday gösteriliyor.  Dijital Dönüşüm, Dijital Dönüşüm Yol Haritası, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Akıllı Şehirler, Endüstriyel Akıllı Üretim, Siber Güvenlik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Dijital Para Birimleri ve Teknolojileri, Son Teknoloji Deneyimleri gibi konuların tartışılacağı etkinlikte; Türkiye Cumhuriyeti Bakanlıklarından, Belediyelerden, Üniversitelerden, İdare Başkanlıklarından, Sanayi Odaları ve Ticaret Odalarından, Teknoloji Sağlayıcı firmalardan, Son Kullanıcı firmalardan, Operatörlerden, Bankalardan ve daha birçok ilgili sektör ve yönetimlerinden katılımcılar bulunacaktır.

KONUŞMACILAR

T.C. Sağlık Bakanlığı, M. Fatih Ulucam, Sistem Yönetimi ve Bilgi Güvenliği Dairesi Başkanı, İstanbul Sanayi Odası, Adnan Dalgakiran, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Emre Öğütcen, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı, Türkiye Bilişim Derneği Yönetim kurulu Başkanı Rahmi Aktepe ve ENOSAD, Huseyin Halici, Yönetim Kurulu Başkanı gibi alanında uzman üst düzey yöneticiler ve Kamu Temsilcileri bulunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bilişim, Vadisi’nde, dev, konferans,
Yorumlar
Haber Yazılımı