Haber Detayı
03 Aralık 2015 - Perşembe 09:04
 
“Birbirimizi kırdırmaya çalışıyorlar!”
Kocaeli Haberi
“Birbirimizi kırdırmaya çalışıyorlar!”

MHP’de Meral Akşener başta olmak üzere Muhaliflerin Olağanüstü Kurultay çağrılarını değerlendiren İl başkanı Aydın Ünlü, karşı tepki göstererek “Ülkücü camiayı birbirine kırdırmaya çalışıyorlar.”dedi.

MHP’de uzun zamandır ‘adaylık’ açıklaması beklenen Meral Akşener Olağanüstü Kurultay çağrısı yaparken, MHP’nin ilimizdeki sessizliğini İl Başkanı Aydın Ünlü bozdu. Genel başkan Devlet Bahçeli’ye olan bağlılığıyla bilinen Ünlü, kongre taleplerine sıcak bakmadığını dile getirdi. Olağanüstü Kongre çağrılarına karşı çıkan Ünlü, Kurultayın zamanında yapılması gerektiğini belirti.

ZAMANINDA YAPILMALI

Akşener’in açıklamaları ve kongre talebi ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Aydın Ünlü, ”Ülkenin durumu ortada. Ben böyle bir ortamda olağanüstü kurultayı desteklemiyorum. Bu partimize zarar verir. Aldığımız sonuç bir mağlubiyet gibi görünebilir ancak bizi baraj altında bırakmak için çabaladılar, biz yüzde 12 bandında kalmayı başardık. Sonuçta hedeflenen baraj altıydı. Bunu bir yenilgi gibi gösterip, ülkücü camiayı birbirine kırdırmaya çalışıyorlar. Zamanında yapılacak olan olağan kurultay en mantıklısı olur” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Birbirimizi, kırdırmaya, çalışıyorlar!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı