Haber Detayı
27 Şubat 2017 - Pazartesi 20:19
 
Bıyık, "Artık Bize Durmak Yok"
AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve İlçe yöneticileri Referandum sürecinin start vermesi ile adeta süresiz çalışma potasına girdi. Gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Bıyık ve Ekibi her fırsatta vatandaşlara Yeni Anayasa’yı anlatıyor, “EVET” oyu istiyor.
Darıca Haberi
Bıyık,

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve Ekibi hafta sonu boş durmadı. Bıyık ve Ekibi Darıca’da faaliyet gösteren Erzurum Şenkaya Turnalı Köyü Derneği kongresine katıldı. Buradan ayrılan ekip daha sonra yine Darıca’da faaliyet gösteren Darıca Şenkayalılar Derneği’nin yeni başkanı Ayhan Çıldız’ındaveti üzerine derneğe bir ziyaret gerçekleştirdiler. AK Partili ekip daha sonra Burcu ve Erhan Çiftinin düğününe katıl. Ekip son olarak AK Parti Sırasöğütler Mahalle yöneticisi Hasan Tahtacı’ya geçirmiş olduğu Ameliyattan dolayı geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

HALKIMIZ YENİ ANAYASA’SINI İSTİYOR

Ziyaretlerle ilgili konuşan Başkan Muzaffer Bıyık, “Artık bize durmak yok. Gece gündüz demeden hızımıza hız katarak çalışıyoruz” dedi. Başkan Bıyık şöyle konuştu: “AK Parti Darıca olarak Referandum sürecinin başlaması ile birlikte bizde startımızı verdik. Gece gündüz, Hafta içi, Hafta sonu demeden çalışmalarımız devam ediyor. Bölgemizde birçok STK’mızı ziyaret ediyoruz. Yeni Anayasayı vatandaşlarımıza tek tek anlatıyoruz.  Vatandaşımızın tepkisi çok olumlu. Halkımızda öyle gözüküyor ki Yeni Anayasa, güçlü Türkiye istiyor. Referandum süreci boyunda durmadan, dinlenmeden Halkımıza “Evet” i anlatacağız. Darıca’da girmediğimiz ev sıkmadığımız el kalmayacak” dedi. 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bıyık,, "Artık, Bize, Durmak, Yok",
Yorumlar
Haber Yazılımı