Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 14:15
 
Bıyık: Birlikte yöneteceğiz!
AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, yerel seçimler için umut dolu mesajlar vererek, “1 Nisan tarihinden itibaren Darıcalı hemşerilerimizle birlikte Belediyemizi de aynı azim ve gayretle hep beraber yöneteceğiz.” dedi.
Darıca Haberi
Bıyık: Birlikte yöneteceğiz!

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, 31 Mart yerel seçimleriyle alakalı açıklama da bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından adaylığı tevdi edilen Bıyık, yaptığı açıklama da, “İlçe Başkanlığı yaptığımız dönemlerde ki azim ve gayretlerimiz ile nasıl ki Darıca'da her kesimin sevgisine layık olmaya çalışarak siyaset yaptıysak, demokraside asıl olan halkın vekilleri olan biz siyasetçiler olarak, 31 Martta Belediye Başkanlığına bizleri layık görürseniz; sizin emanetiniz olan, esasında sizin olan başkanlık makamında vekiliniz olarak biz, 1 Nisan tarihinden itibaren Darıcalı hemşerilerimizle birlikte Belediyemizi de aynı azim ve gayretle hep beraber yöneteceğiz.”dedi.

DARICA LİDER İLÇE OLACAK

Darıca’yı Kocaeli’nin markası haline getireceklerini belirten Bıyık, “1 Nisan’dan itibaren Darıca'da AK Partimizin 2001 ruhunu yenilenen kadrolarımızla tekrar yeşerteceğiz. Darıca'yı kaldığı yerden, hak ettiği yerde ki hedeflerine hep beraber taşıyacağız. Darıca'yı İstanbul ile Kocaeli'nin birleştiği yerde bölgesinin lider ilçesi haline getireceğiz. Kocaeli Darıca'dan başlar diyeceğiz. İlerleyen günlerde Darıcamızda uygulamaya ve hayata geçireceğimiz seçim beyannamemiz ile projelerimizi açıklayacağımızı bildirirken, süreçte emeği geçen herkese şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunarım.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bıyık:, Birlikte, yöneteceğiz!,
Yorumlar
Haber Yazılımı