Bıyık'ın Derdi Net
Haber
01 Kasım 2018 - Perşembe 21:20
 
Bıyık'ın Derdi Net
AK Parti Darıca 50. Genişletilmiş Danışma Toplantısı bu akşam gerçekleştirildi.
Darıca Haberi
Bıyık'ın Derdi Net

Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen danışma toplantısına; AK Parti eski Kocaeli Milletvekili ve MYK üyesi Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Karaman, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu, AK Parti Darıca eski ilçe başkanı ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Hakan Höbek, mahalle başkanları ve partililer katıldı. 
ARZUMUZ MÜCADELEMİZİ KAYBETMEMEMİZ
Gerçekleştirilen İlçe Danışma Toplantısı’nın açılış konuşmasını AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık yaptı. Başkan Bıyık, “Görevimin başındayım. Yerel seçim süreci ile alakalı bazı istişarelerimiz oldu. Şu an istifa etmiş değilim. Görevimizi en iyi şekilde yapmanın peşindeyiz. 9 yıldır ilçe başkanı olarak görev yapıyoruz. İlçe başkanı olarak cefakâr teşkilatımızın cefakâr mensupları ile sandıkta oylarımıza sahip çıkan sandık müşahitlerimizle uzun zamandır bir yol yürüyoruz. En büyük arzumuz seneler süren mücadelemizi kaybetmememiz. 
BAĞLILIKLA ÇALIŞACAĞIZ
İlçe başkanı olduğum süreçte eğitim, sağlık, altyapı, üstyapı, spor konularında gerekli girişimleri gerçekleştirdik. Daha yaşanabilir bir Darıca için var gücümüzle çalıştık. Derdimiz Darıca. Bu çalışmaları yaparken makam ve mevki için değil, Darıca için yaptık. Geçirdiğimiz 8 seçim sonucunda yerel seçimler öncesinde de biliyoruz ki AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir. Milletimizle bağımızı hiçbir zaman koparmadık. Çalışmaya devam edeceğiz. Burada bir aday belirlenecek adının hiç önemi yok. Darıca’da 2019 seçimlerinde AK Partili bir belediye başkanının olmasıdır. Teşkilatımıza bağlılıkla çalışacağız. ” diye konuşarak AK Parti Darıca Teşkilatı’ndan helallik istedi. 
DARICA GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞMALI
AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık’ın ardından AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy konuştu. Başkan Eryarsoy konuşmasında, “AK Parti’yi beraber kurduk bugünlere beraber getirdik. AK Parti Türkiye’yi yeniden ayağa kaldırmanın adıdır. Kuruluşta yaşadığımız heyecanı ömür boyu sürdüreceğiz. Şimdi yeni bir yolun başlangıcındayız. Önümüzde önemli bir yerel seçim var. 24 Haziran seçimlerinden aldığımız dersle Mart seçimlerine gerekenleri yapacağız. Bize düşen çalışmaktır. Yerel secim sürecinde evlere misafir olup, aile olacağız. Darıca teşkilatımızdan bir söz istiyorum; 31 Mart’a kadar gece gündüz çalışacaklarına söz vermelerini istiyorum. 
13 BELEDİYEYİ DE ALACAĞIZ
Darıca’da AK Partili bir belediye başkanı olacağına inanıyorum. Yerel seçimlerde parolamız önce millet önce memleket. Hedefimizi en yüksek oyu almak. Halkımız partimize güveniyor. Bir bütün olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bizim siyasetimizde kırgınlık ve küskünlük olmaz. Vakit Cumhurbaşkanımızın yükünden yük alma vaktidir. Hep beraber aday gösterilecek arkadaşımızın yanında olacağız, isimlerin önemi yok. Önemli olan davamızın muzaffer olmasıdır. 31 Mart’ta Kocaeli’de 13 belediyenin de 13’ünü alacağız.” ifadelerine yer verdi. 
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un ardından Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak bir konuşma yaptı. Başkan Karabacak, “Tek başıma bu işleri ben yapmadım. AK Partimizin kuruluşu ile birlikte Türki’nin yeniden bir kalkınma hamlesi gerçekleştirmek için yola düştük. Milletimizin ihtiyacı olan ne varsa varlığımızı gösterdik. Belde olarak göreve başladığım Darıca’da şu anda 200 bin nüfusumuz var. Her alanda var olduğumuzu birlikte gördük. Türkiye’de AK Parti hareketinin yaptığı hizmetler ortada. 
 
Önümüzde yerel seçimler var. Milletimizin bize inancına ve güvencine hizmetlerle karşılık vereceğiz. Yorulan varsa bayrak değişir. İl teşkilatımız başta olmak üzere genel başkanımızın vereceği her türlü karar başımızın üzerindedir. AK Parti’nin hem Darıca’da hem de Türkiye’de iktidarda olması için canımız pahasına çalışacağız. Biz makam ve mevki hırsı için birbirimize düşersek elimizdeki fırsatlar gider. Biz AK Parti sevdalı olan herkesi seviyoruz. Siyasi partiler kendi arasında yarışa girecek. Bu yarışlar demokratik bir yarış olacak.”dedi.(Haber: Kübra Akalın)
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bıyık'ın, Derdi, Net,
Yorumlar
Haber Yazılımı