Haber Detayı
17 Aralık 2018 - Pazartesi 13:14
 
Bıyık Takdir Topluyor
Darıca Haberi
Bıyık Takdir Topluyor

AK Parti’de gözler ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasına çevrilirken kulislerde ise hemen her gün farklı aday listeleri dile getiriliyor. Bazı basın yayın kuruluşları da AK Parti kulislerinden edindiği bilgilerle ilçe adaylarıyla ilgili farklı aday listeleri paylaşıyor.

Kamuoyuna sızan listelerde bazı ilçelerin adaylarında farklı isimler olduğu görülürken hemen hemen bütün listelerde değişmeyen tek ismin ise Darıca’dan Muzaffer Bıyık olması dikkat çekiyor.

9 yıldır aralıksız bir şekilde başarıyla sürdürdüğü AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek Darıca Belediye Başkan Aday Adayı olan Muzaffer Bıyık’ın tüm listelerde ortak isim olarak yer alması kulislerde de isminin Darıca Belediye Başkan Adayı olarak netleştiği ve resmi açıklamanın yapılmasının beklendiği şeklinde yorumlanıyor.

Taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan ve her kesim tarafından sevilen bir isim olan Bıyık’ın Darıca’da toparlayıcı isim olacağı ve herkes tarafından kabul göreceği belirtiliyor. AK Parti için Darıca’da en doğru ve güçlü adayın Muzaffer Bıyık, olacağı dile getirilirken teşkilatların da Bıyık’ın arasında durduğu belirtiliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bıyık, Takdir, Topluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı