Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 13:27
 
Bıyık'tan E-5'e çıkmadan Tuzla-Darıca Bağlantısı Sözü
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ın her gündeme geldiğinde tepki gösterdiği Darıca-Tuzla Sahil yolu bağlantısı için Belediye Başkanı Adayı Muzaffer Bıyık, "Darıca-Tuzla bağlantı yoluyla Darıca’da yaşayan vatandaşlarımız E-5’e çıkmadan Tuzla’ya ulaşabilsin istiyoruz." dedi.
Darıca Haberi
Bıyık'tan E-5'e çıkmadan Tuzla-Darıca Bağlantısı Sözü

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, “Darıca Adayıyla Buluşuyor” programları kapsamında Osmangazi ve Bayramoğlu mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Projelerini anlatıp destek isteyen Bıyık, “Vatandaşımızın her zaman sırtını dayadığı bir belediye olacağız” dedi.

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, mahallelerde halk buluşmalarına devam ediyor. “Darıca Adayıyla Buluşuyor” etkinlikleri kapsamında buz kez Osmangazi ve Bayramoğlu mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Bıyık, gönül belediyeciliğinin en güzel uygulamalarını Darıca’da hayata geçireceklerini söyledi. Işıl Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterirken Bıyık’a büyük sevgi gösterisinde bulundular.

VATANDAŞIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, amacının Darıca’da yaşayan insanları mutlu etmek olduğunu ifade ederek “Cumhurbaşkanımızın yeni dönem için başlattığı gönül belediyesi uygulamasının en güzel örneklerini Darıca’da uygulamak için çalışacağız. Darıca’da yaşayan herkesi mutlu etmek istiyoruz. Vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde yanında olacağız. Vatandaşlarımızın sırtını dayadığı bir belediye olacağız. Düğününüzde birlikte halay çekip cenazenizde birlikte acınızı paylaşacağız. Genç yaşlı, kadın erkek toplumun her kesimine dokunacak projelerle herkesin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz” diye konuştu.

AŞIROĞLU’NA İKİNCİ KÖPRÜ MÜJDESİ

Seçim beyannamesindeki projeleri de anlatan Bıyık, “Osmangazi Mahallesi’nde bulunan Aşıroğlu Köprüsü’nün yetersiz geldiğini biliyoruz. Köprünün yanına yaya geçidinin de olduğu ikinci bir köprüyü koyacağız ve trafik sorununa çözüm bulacağız. Aşıroğlu Caddesi’nde örnek cadde projesi uygulayacağız ve ışıklandırmadan kaldırım düzenlemesine kadar modern bir cadde haline getireceğiz. Yine Osmangazi Mahallesinde bulunan eski gençlik merkezinin olduğu binayı yıkarak sosyal yaşam merkezi inşa edeceğiz. Bilgi evini de taşıyacağımız merkezde kadınlara ve çocuklara yönelik kurslar düzenleyeceğimiz alanlar olacak. Alt katında da ihtiyaç sahipleri için bir mağaza açacağız. Osmangazi Mahallesi’ni geliştirecek yatırımlarla mahallemize değer katacağız. Mahallelerimizde yapacağımız çocuk kreşleri ve çocuk kulüplerini Osmangazi’de de hayata geçireceğiz” dedi.

BAYRAMOĞLU’NA DEĞER KATACAĞIZ

Bayramoğu’nun marka değerini yükseltecek çalışmalara imza atacaklarını da kaydeden Bıyık, “Darıca-Tuzla bağlantı yoluyla Darıca’da yaşayan vatandaşlarımız E-5’e çıkmadan Tuzla’ya ulaşabilsin istiyoruz. Bilgievi, semt konağı ve çocuk kreşleri projesini Bayramoğlu bölgesinde de planlayacağız. Bunların yanı sıra Bayramoğlu’na değer katacak marka değerini yükseltecek projeleri de hayata geçireceğiz. Bayramoğlu’na dev aquapark inşa ederek çekim merkezi haline getireceğiz. Büyükşehir belediyemizin seçim beyannamesinde de yer alan Balyanoz Koyu’nda Marina Projesi ile Bayramoğlu eski günlerine geri dönecek” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bıyık'tan, E-5'e, çıkmadan, Tuzla-Darıca, Bağlantısı, Sözü,
Yorumlar
Haber Yazılımı