Bıyık'tan Minik Mustafa’ya büyük destek!
Haber
11 Aralık 2019 - Çarşamba 13:43
 
Bıyık'tan Minik Mustafa’ya büyük destek!
Darıca Haberi
Bıyık'tan Minik Mustafa’ya büyük destek!

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve beraberindeki ekip, özel çocuk Mustafa Taylan Çalık'ı ziyaret etti. Minik Mustafa’nın hayatını kolaylaştıracak aracı hediye eden Başkan Muzaffer Bıyık, ailesinin de ihtiyaçlarını sorarak destek sözü verdi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Bir Umut Engelliler Dernek Başkanı Melek Arıkan ile birlikte Darıca’da yaşayan özel çocuk Mustafa Taylan Çalık ve ailesini ziyaret etti. Ziyarette Başkan Bıyık ve beraberindekiler Mustafa Taylan’ın ihtiyacı olan engelli pusetini aileye teslim etti. Ziyarette Minik Mustafa’nın ihtiyacı olan puseti götüren Başkan Bıyık ve beraberindekilere Çalık ailesi teşekkür etti. Aileye destek sözü veren Başkan Bıyık da, “Özel evladımız Mustafa Taylan bizim de çocuğumuz. Sizlerin her zaman yanınızdayız. Sırtınızı yaslayacağınız bir belediye olduğunu unutmayın” diye konuştu.

ARIKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Darıca Bir Umut Engelliler Dernek Başkanı Melek Arıkan, Başkan Bıyık ve beraberindeki ekibe teşekkür ederek, "Güzel yavru Mustafa Taylan’ın ihtiyacı olan engelli pusetini kendisine taktim etmek için bizlerin yanında olan Belediye Başkanımız Sayın Muzaffer Bıyık Bey’e, değerli ekibine ve yavrumuzun ihtiyacına cevap veren AK Parti Meclis Üyesi Sayın İsmail Ramazanoğlu’na sonsuz teşekkürlerimizle emeği geçen herkese teşekkür ederiz." dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bıyık'tan, Minik, Mustafa’ya, büyük, destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı