BİZ 2019'A HAZIRLANIYORUZ
Haber
07 Kasım 2017 - Salı 14:51
 
BİZ 2019'A HAZIRLANIYORUZ
AK Parti Dİlovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar basın toplantısı gerçekleştirdi.
Dilovası Haberi
BİZ 2019'A HAZIRLANIYORUZ

AK Parti Dİlovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar basın toplantısı gerçekleştirdi.

BİZ 2019'A HAZIRLANIYORUZ

AK Parti Dİlovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, son zamanlarda Ankara ziyareti sonrası özellikle Dilovası kamuoyu olmak üzere ortaya atılan iddialar üzerine basın toplantısı düzenlediler.

AK Parti Dilovası İlçe Başkanlığında düzenlenen basın toplantısına AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Meclis üyeleri Recep Laç ve Halit Ekici, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve ilçe yöneticileri katıldı. Düzenlenen basın toplantısı öncesi Başkan Akbulut ve Toltar, önceki gün akşam Dilovası Solventaş Fabrikası'nda yaşanan olayla ilgili olarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Daha sonra gündemi değerlendiren AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, "Geçtiğimiz ay itibari ile ana kademe, kadın ve gençlik kolları kongrelerimizi Dilovası'na yakışır bir şekilde birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. Ardından mahalle teşkilatlarımızın 90'nını tamamladık. Şimdi önümüze bakıyoruz. Önümüzde bizim ve ülkemiz için önemli bir 2019 seçimleri var. Birlik ve beraberlik içerisinde 2019 seçimlerine doğru giderken yine alnımızın akıyla bu seçimden de başarılı bir şekilde çıkmak için çalışıyoruz.

ANKARA ZİYARETİMİZ OLUMLU GEÇTİ

üzere kadın kolları ve gençlik kollarımız nezdinde ilçemizde ve genel anlamda ziyaretler yapmaya başladık. Bunlardan biri de geçtiğimiz hafta yapmış olduğumuz Ankara ziyaretimizdi. Ankara ziyaretimize hep birlikte bir araçla gittik. Sabah önce gurup toplantısına ardından da bir takım ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerimiz çerçevesinde Başbakan Yardımcımız Fikri Işık'a da ziyarette bulunduk. İlçemiz ve ülkemiz için olumlu görüşmelerin yaşadığı ziyaret sonrası bazı basın yayın organlarında yakışıksız haberler gündeme geldi. Olumlu geçen ziyaretimiz yakışıksız bir gündem oluşturdu. Bizim birliğimize ve beraberliğimize fesat sokmaya çalışanların başlattığı bu kampanyaya bazı arkadaşlarımızda alet oldu. Biz buna müsaade etmeyeceğiz. Bizim birliğimize ve beraberliğimize kastedenler istediklerini başaramayacaklardır. Bizler her zaman ki gibi kol kola girerek 2019 seçimlerinde daha başarılı olmanın mücadelesi içerisinde olacağız. Halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mücadelesi içerisinde olacağız."dedi.

KİMSE DURUMDAN VAZİFE ÇIKARTMASIN

Başkan Akbulut'un ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise "AK Parti ailesi olarak biz büyük bir aileyiz. 30 Mart'tan bu yana girdiğimiz tüm seçimlerde almış olduğumuz başarı bizim birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesidir. Başbakan Yardımcımız Fikri Işık, bizim hem siyaseten hemde abi olarak büyüğümüzdür. Onunla aramızda bir sorun varmış gibi gösterilmesi yakışıksız bir olaydır. Biz biliyoruz ki göreve geldiğimizden bu yana Başbakan Yardımcımız Fikri Işık her zaman bizim yanımızda olmuştur. Kimse durumdan vazife çıkartmasın. Her yerde olduğu gibi bir takım fitne ve fesatçılar olabilir bunlar yaşanmamış veya bazı olayları abartarak kamuoyuna aksettirebilirler ama biz bunlara papuç bırakmayacağız.

DOSTLARIMIZ OYUNA GELMESİN

Bazı iyi niyetli dostlarımızında bu duruma müdahil olmaları ve sosyal medyada destek şeklinde paylaşımda bulunmaları aslında art niyetlilerin ekmeğine yağ sürmekten öteye gitmeyecektir. Onun için tüm dostlarımızın iyi bilmesini isterim ki her zaman yanımızda olduklarını biliyoruz. Ancak bu tür oyunlara gelmelerini istemiyoruz. Gerek Genel Başkan Yardımcımız gerek il ve ilçe başkan ve yönetimlerimizle aramıza nifak sokmaya çalışanlar istediklerini başaramayacaklardır. Biz yolumuza devam ediyoruz.

BU TÜR SAÇMALIKLARA KAFA YORMAYACAĞIZ

AK kadrolar olarak bu güne kadar gerek hükümetimiz gerek il ve ilçe belediyelerimizin genelde ve yerelde halkımızın huzuru güvenliği ve refahı için yaptıkları ortadadır. Bizim halkımıza hizmet sevdamız var. Bizim de bu yolda elimizden geldiğince halkımızın yaşam standartlarını yükseltmek ve daha güzel bir kentte yaşamalarını sağlamak gibi gayemiz vardır. İnşallah 2019 yılında da güzel bir seçim yaşayacak ve Dilovası yoluna devam edecektir."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİZ, 2019'A, HAZIRLANIYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı