Haber Detayı
17 Aralık 2017 - Pazar 14:40
 
Biz Birlikte Güçlüyüz!
AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, Gebze, Dilovası ve Darıca ilçe gençlik kolları başkanları ile bir araya gelerek “Kocaeli İlçe Gençlik Kolları Başkanları Tanıtım Toplantısı’na” katılım sağladı. Tanıtım programına birlikte giderek adeta gövde gösterisi yapan başkanlar “Biz birlikte güçlüyüz.” dedi.
 
 
 
Siyaset Haberi


AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, AK Parti Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu, AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yeni Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz, İlk defa gerçekleştirilen Kocaeli İlçe Gençlik Kolları Başkanları Tanıtım Toplantısına gitmek için Kocaeli’nin yolunu tuttu. Örnek bir davranış sergileyen ilçe gençlik kolları başkanları ‘Bir aradayız’ mesajı verdiler.

2019 SEÇİMLERİNE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, “İlk Kocaeli ilçe gençlik kolları toplantısında buluşacağız. Birbirinden değerli gençlik kolları başkanları ile bir araya geleceğiz. Yeni Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Ayhan Yılmaz’a görevinde başarılar diliyorum. Bu kutlu yolda güzel işlere imza atmasını ve görevinin hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Biz birlikte güçlüyüz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Siyaset gençleşiyor Türkiye güçleniyor!’ sloganından yola çıkarak biz gençler hep birlikteyiz. Birlikte güzel işler başaracağız. 2019 seçimlerine birlikte yürüyeceğiz ve kazanacağız. Bu kutlu yolda gençlik kolları başkanlarımızla huzur ve barış içinde çalışacağız. ” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Biz, Birlikte, Güçlüyüz!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı