"Biz iktidara yürüyoruz"
Haber
12 Ağustos 2020 - Çarşamba 09:30
 
"Biz iktidara yürüyoruz"
İYİ PARTİ KOCAELİ İL BAŞKANI ŞANBAZ YILDIZ, MHP’NİN “EVİNİZE GERİ DÖNÜN” ÇAĞRISINA YÖNELİK AÇIKLAMA YAPTI
Siyaset Haberi

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, ülke ve Kocaeli’nin siyasi gündemini değerlendirdi. MHP’nin “evinize geri dönün” çağrısına itibar etmediklerini söyleyen Yıldız, “İYİ Parti ve birlikte yol yürüdüğümüz dostlarımızla birlikte iktidar olacağız” dedi.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, ülke ve Kocaeli’nin siyasi gündemini değerlendirdi. Türkiye’nin yüzde 70 civarında merkez sağda oluşmuş seçmen kitlesine sahip olduğunu söyleyen Yıldız, “Ülkenin Atatürkçü, demokrat, laik vatanına ve milletine sevdalı bir yönetime ihtiyacı var. Ülke insanı yaşatılan ekonomik buhranlarla yorgun düşmüş durumda. Bu ülkenin insanları böyle bir yönetimi hak etmiyor. Biz ve dostlarımız bu ülkeyi düzlüğe çıkartacak donanıma sahibiz” dedi.

AKŞENER PARTİYE GİTMEYECEK

Genel Başkan Meral Hanımı 13 Ağustos Perşembe günü saat 18.00’de Kuruçeşme turnikelerinde karşılayacaklarını söyleyen Yıldız, karşılamadan sonra araç tanıtım töreninin yapılacağı alana geçeceklerini söyledi. Yıldız, “Pandemi nedeniyle dikkat ediyoruz bu duruma. Partililerimiz de il binasına gelmesini çok istiyor ama zorunluluklar nedeniyle bu mümkün değil. Ancak ileriki süreçlerde ilimize davet edip teşkilatlarımızla buluşturacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Biz, iktidara, yürüyoruz",
Yorumlar
Haber Yazılımı