Haber Detayı
22 Mart 2017 - Çarşamba 12:21
 
BİZDE ÖMER HALİS’LER BİTMEZ
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, yeni doğan çocuklarına 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halis ismini koyan Akgün ailesini ziyaret etti.
Darıca Haberi
BİZDE ÖMER HALİS’LER BİTMEZ

 

Beraberinde meclis üyeleriyle birlikte Akgün ailesini ziyaret ederek, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmeyi temenni eden Başkan Karabacak, “adeta yeniden bir kahramanlık destanının yazıldığı 15 Temmuz 2016’da, hayatını hiçe sayarak şehit düşen vatan evlatlarına çok şey borçluyuz. 15 Temmuz Darbe Girişiminde Cuntacı General Semih Terzi'yi öldürerek kalkışmanın seyrini değiştiren Şehit Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'de ülke tarihine adını altın harflerle yazdırdı. Yeni doğan evlatlarımıza bu kahramanımızın ismini veren sizin gibi vatansever ailelerimize teşekkür ediyorum. Rabbim bahtını açık etsin, hep birlikte sağlıklı ve sıhhatli bir ömür diliyorum” temennisinde bulundu.

GENÇLERİMZİ NİĞDE’YE GÖTÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Karabacak, geçtiğimiz yıl 1500 öğrenciyi, 15 Temmuz’un seyrini değiştiren Şehit Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in kabrini ziyarete götürdüklerini ifade ederek, “bu yılda Ömer Halisdemir için Niğde’ye programlar düzenleyerek, hem şehidimizi ziyaret edip dualarla anacağız hem de 15 Temmuz şehitlerimizi gençlere anlatacağız.” diyerek bundan sonra da bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİZDE, ÖMER, HALİS’LER, BİTMEZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı